WELL Szkoła języków obcych dla całej rodziny Gdańsk Przymorze, Żabianka, Zaspa

JĘZYKI OBCE DLA CAŁEJ RODZINY. Zawodowe kursy języka angielskiego. WITAM WAS NA STRONIE. Otwierając szkołę j. angielskiego dla dzieci i młodzieży w 1992 r., nie sądziłam, że z czasem stanie się ona również miejscem nauki dla dorosłych, a nawet seniorów. Oznacza to, ku mojej wielkiej radości, że obecnie w Szkole Well uczą się całe rodziny. W ostatnich latach poszerzyła się także nasza oferta językowa. Oprócz zajęć z j. angielskiego prowadzone są kursy j. hiszpańskiego. Wieczorne kursy dla mamy i taty.

OVERVIEW

The domain szkolawell.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have examined twelve pages within the web page szkolawell.pl and found sixty websites linking to szkolawell.pl.

SZKOLAWELL.PL TRAFFIC

The domain szkolawell.pl is seeing alternating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolawell.pl

Traffic ranking (by month) for szkolawell.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolawell.pl

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33

UWAGA sekretariat w czasie wakacji czynny od 9. Ostatnie miejsca czekają! W naszym Zespole każdy jest ważny! Jana Pawła II w Gdańsku. Regulamin rekrutacji uczniów do Gimnazjum nr 21 im. Dziedzictwa Pontyfikatu Jana Pawła II w Gdańsku. Równe prawa, równe szanse.

Gimnazjum nr 45 - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33

UWAGA sekretariat w czasie wakacji czynny od 9. W naszym Zespole każdy jest ważny! Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych. Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych. Rekrutacja do G - 45. Gdzie szukać pomocy? W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem or.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3 - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33

UWAGA sekretariat w czasie wakacji czynny od 9. W naszym Zespole każdy jest ważny! Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3. Regulamin rekrutacji uczniów do Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Gdańsku. Gdzie szukać pomocy? Trefl Gdańsk Mistrzem Polski.

WHAT DOES SZKOLAWELL.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawell.pl Mobile Screenshot of szkolawell.pl Tablet Screenshot of szkolawell.pl

SZKOLAWELL.PL SERVER

We caught that a single root page on szkolawell.pl took one thousand seven hundred and seventy-two milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so therefore I consider szkolawell.pl not secure.
193.143.121.118

We observed that szkolawell.pl is using the Apache/2 os.

WELL Szkoła języków obcych dla całej rodziny Gdańsk Przymorze, Żabianka, Zaspa

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following in the site, "angielskiego dla dzieci i młodzieży w 1992 r." We observed that the web page also stated ", nie sądziłam, że z czasem stanie się ona również miejscem nauki dla dorosłych, a nawet seniorów." It also stated " Oznacza to, ku mojej wielkiej radości, że obecnie w Szkole Well uczą się całe rodziny. W ostatnich latach poszerzyła się także nasza oferta językowa. angielskiego prowadzone są kursy j. Wieczorne kursy dla mamy i taty."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Blog de tachouille-land - Blog de tachouille-land - Skyrock.com

Mon nouveau traineau est arrivé! Compte rendu de la journée de canicross à. Un lien vers les vidéo de la course de. Abonne-toi à mon blog! Le cani-tracteur en vidéo.

Well4You - Privà Sauna en Wellness Center

wij hopen de bouwwerken te kunnen afronden tegen het einde van 2015, zodat we tijdens de kerstperiode al de eerste mensen in dit vernieuwde gedeelte mogen ontvangen! NIEUW in onze Online Winkel. Ben je aan het juiste adres! .

White Blank Page

Wednesday, April 18, 2012. I have to say, I think moving to LA in your early 20s is probably one of the most invigorating, terrifying, daunting, anxiety-provoking, and absolutely incredible things you can do for yourself. Wednesday, February 8, 2012. Know what that is yet. You can argue that is abs.

you gotta smile

Monday, June 27, 2011. Monday, June 27, 2011. Books and music and stuff. Monday, June 27, 2011. Sunday, June 26, 2011. Man found dead at Glastonbury Festival. Gonna be interesting to see who this is. A man in his fifties found dead in a VIP toilet. It could only be someone in the music business taking coke and and dying on the toilet. Reminds me of Don Simpson. Sunday, June 26, 2011. 2 He is guilty .

Hello Cornelia!

I hope this site will provide a gateway for you to learn the differences between the cultures and lifestyles of students in Tanzania and you, the studens of Cornelia Elementary! Saturday, November 24, 2007. For the students and the schools the rainy season is an exciting time. Not because they get to run out and jump in puddles, but because they will have electricity all day and night.